خدمات سئو کارنگ

خدمات سئو کارنگ

اگر میخواهید تجارت خود را بزرگ کنید و کسب و کارتان در دنیای امروز موفق باشد، باید در گوگل موفق باشید، مشتری‌ها در گوگل به دنبال نیازهای روزمره خود هستند و کمتر مانند گذشته در خیابان‌ها و پشت ویترین مغازه‌ها به دنبال کالا و خدمات مورد نیاز خود می‌گردند؛ تخصص ما کمک به شماست برای موفقیت در فروش اینترنتی خدمات‌تان.

خدمات سئو

حرفه‌ای‌ترین تیم پشتیبانی سئو سایت

خدمات سئو سایت، مدیریت محتوا و محتوا گذاری حرفه‌ای برای موفقیت در سئو، لینک بیلدینگ و سئو تکنیکال

هر آنچه برای موفقیت در سئو و برندینگ نیاز دارید، فراهم است، مجموعه آسمان تیمی حرفه‌ای و متخصص بر هر قسمت از کار شما نظارت دارد تا نتیجه‌ی مطلوب در کمترین زمان بدست آید.

 • وبلاگ
 • طراحی بر مبنای سئو
 • بازاریابی محتوایی داخلی
 • بازاریابی محتوایی بیرونی
 • پشتیبانی و کمک به فروش آنلاین
 • توسعه فروشگاه با بهبود سئو سایت
 • بهینه‌سازی خارجی (سئو خارج از سایت شما)
 • بهینه‌سازی داخلی (سئو داخلی بر روی سایت شما)
 • بهینه‌سازی شبکه‌های اجتماعی و تالارهای گفتگو
 • رپرتاژ Press Release Distribution یا همان pr
 • طراحی های گرافیکی روزانه daily graphic design
 • لینک سازی “backlink” گرفتن بک لینک حتی از رقبای مستقیم
 • چت حرفه‌ای (برای مواردی مانند time on site ,Trusted brand)
 • معرفی برند شما به عنوان برندی قابل اعتماد “Google Business View Trusted Photography”

عمده خدمات سئو سایت

در بحث خدمات سئو، تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می‌باشد. باید برای وب‌سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر، محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می‌باشد.

قبل از هرگونه فعالیت بهینه‌سازی برای وب‌سایت ابتدا می‌بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می‌بایست مشکلات فنی وب‌سایت برطرف شود. کسی که خدمات سئو انجام می‌دهد، ابتدا طی یک چک لیست کلیه مشکلات فنی وب‌سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می‌پردازد. تا زمانی که مشکلات فنی وب‌سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی‌توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه‌های بالا می‌باشد. شبکه‌های اجتماعی با دادن سیگنال‌های قوی به سمت وب‌سایت باعث می‌شود به سرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب‌سایت هدایت شود.

ایجاد بک لینک‌های طبیعی یکی دیگر از خدمات سئو سایت می‌باشد. اگر چه بک لینک‌ها کم کم از اعتبارشان کاسته شده ولی هنوز دارای اعتبار می‌باشند و باعث دادن قدرت به وب‌سایت و یا به عبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می‌شوند. ولی اینکه از چه وب‌سایت‌هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب‌سایت‌هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که متخصص سئو بر آن اشراف دارد. ایجاد بک لینک‌ها، می‌بایست بصورت طبیعی صورت پذیرد در غیر اینصورت می‌تواند صدمات زیادی به وب‌سایت وارد نماید.

وبلاگ‌ها ابزارهای قدرتمندی هستند که می‌توانند به سادگی محیطی را برای شما فراهم آورند که هر گونه محتوایاتی را بتوانید به راحتی منتشر نمایید. از آنجایی که دامنه اصلی وبلاگ‌ها از قدرت زیادی برخوردار است از این رو می‌توانند به وب‌سایت‌هایی که لینک می‌دهند امتیاز خود را منتقل نمایند. ایجاد وبلاگ‌های مختلف برای وب‌سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو می‌باشد.

دایرکتوری‌های هدف برای وب‌سایت‌ها در حوزه‌های مختلف، متفاوت می‌باشند. دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می‌توانند بصورت فزاینده‌ای به وب‌سایت‌ها کمک نمایند. فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات مهم سئو می‌باشد.

* از مزایای سئو و حضور در صفحه اول گوگل این است که دربازاریابی، موتورهای جستجوگر مخاطب یک مشتری بالقوه است و این مخاطب است که بدنبال محصول یا خدمات شما آمده نه اینکه شما به دنبال مشتری بروید. به همین دلیل است که بازدهی خدمات سئو بسیار بیشتر از تبلیغات درشبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

سئو دارای سه ویژگی متمایز است که هیچ کدام از روش‌های تبلیغاتی دیگر از آن برخوردار نمی‌باشند:

خدمات سئو سایت دارای ماندگاری و دوام بالایی است ولی در روش‌های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ، دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد.

خدمات سئو یا بهینه‌سازی سایت هدفند است ولی سایر روش‌های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند.

خدمات سئو سایت دارای هزینه‌های کمتری از روش‌های تبلیغاتی مثل بیلبورد و آگهی تلویزیون و… می‌باشد.

از این رو سئو سایت بسیار بهینه و بصرفه بوده و بازدهی بالاتری نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی برای کسب و کارها دارد.

, , ,
Share:

آخرین دیدگاه‌ها