خدمات سئو کارنگ

سئو

به تمام روش‌هایی که موجب افزایش بازدید و دیده‌شدن وب‌سایت شما در نتایج جستجو می‌گردد، سئو می‌گویند.

این تکنیک‌ها دارای تنوع بسیاری هستند. برخی از آنها در داخل سایت اجرا شده که به سئو داخلی معروفند. برخی دیگر نیز مانند لینک‌سازی در خارج از سایت اتفاق می‌افتند که با نام سئو خارجی شناخته می‌شوند.

 SEOمخففSearch Engine Optimization  است که می‌توان آن را به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. البته خود سئو هم در فارسی بسیار رایج شده و حتی گاهی ترکیب‌های اضافی و توصیفی و عبارات فعلی (مانند بهبود سئو، سئو‌کردن، سئو‌سازی) را نیز با آن می‌سازند و به‌کار می‌برند.

چرا به سئو نیاز دارید؟

ساخت وب‌سایتی با معماری قوی و سیستمی خوب برای انتقال کاربران بین صفحات سایت، کمک زیادی به ایندکس شدن هر چه بهتر صفحات آن در موتورهای جستجو می‌کند. همچنین این ویژگی‌ها موجب کسب رضایت کاربران شده و آنها را ترغیب به بازگشت دوباره به وب‌سایت می‌کند. باید در نظر داشته باشید که توجه گوگل به رضایت کاربران روز به روز در حال افزایش است.

اگر نگاهی به سهم موتورهای جستجو از ورودی سایت بیندازید، احتمالا با رقم قابل توجهی مواجه می‌شوید که این مسئله خود بهترین گواه اهمیت سئو می‌باشد.

طبق آمارها تنها در سال ۲۰۱۴، سهم موتورهای جستجو از ترافیک وب‌سایت‌ها شصت و چهار درصد به طور متوسط بوده است. در حالی که شبکه‌های اجتماعی تنها دو درصد، تبلیغات کلیکی شش درصد، ورودی مستقیم دوازده درصد و پانزده درصد از مابقی روش‌ها بوده است.

در تحقیق دیگری که در سال ۲۰۱۵ انجام شده است، سهم گوگل نود درصد از کل ورودی وب‌سایت‌ها محاسبه شده است.

بنابراین حضور در نتایج ابتدایی جستجو برای بقا و موفقیت وب‌سایت امری ضروریست.

بطور کلی اهداف سئو را می‌توان بصورت زیر خلاصه نمود:

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
  • باعث ایجاد برند می‌شود.
  • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث شده وب‌سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
  • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات است.
, , ,
Share:

آخرین دیدگاه‌ها